Fizjoterapia dla Firm

Programy prozdrowotne oraz działania profilaktyczne  w miejscu pracy to obecnie nowy trend na polskim rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom  firm, dla których ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie pracownika, a co za tym idzie jakość jego pracy, oferujemy kompleksową i profesjonalną opiekę fizjoterapeutyczną zarówno dla pracowników biurowych jak i fizycznych w zakresie Corporate Wellness.

„Zdrowie pracowników to inwestycja, która się zwraca wielokrotnie.”

Celem naszych działań  jest zdrowie i dobrostan Twoich pracowników, a tym samym sukces twojej firmy. Zdrowy pracownik to wydajny i efektywny pracownik co ma bezpośredni wpływ na rozwój i wyniki firmy. Nasze działania skupiają się głównie na prewencji chorób zawodowych spowodowanych często długotrwałym siedzeniem  czy też dużymi obciążeniami podczas pracy fizycznej.

„Pracownicy są jak sportowcy, muszą czuć się wypoczęci, zrelaksowani i pełni energii by osiągać najlepsze wyniki.”

 Naszym priorytetem jest  szerzenie profilaktyki zdrowotnej w oparciu o ergonomię pracy, terapię, ćwiczenia, masaże, konsultacje i porady zdrowotne oraz edukację w ramach szkoleń o charakterze prozdrowotnym. Współpracujemy wyłącznie z dyplomowanymi terapeutami z obszaru fizjoterapii, masażu oraz treningu medycznego oraz wykwalifikowanymi trenerami i instruktorami fitness.